Aktualności

Opublikowano: 13 kwiecień 2023

XXV Kłodzki Konkurs Pianistyczny

Z prawdziwą radością pragniemy Państwa zaprosić do udziału w XXV Kłodzkim Konkursie Pianistycznym w Kłodzku. Wydarzenie odbędzie się w dniu 2 czerwca 2023 roku (w przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizatorzy zastrzegają prawo do przedłużenia konkursu na kolejny dzień) w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Kłodzku przy ul. Tadeusza Kościuszki 8.
 
Konkurs posiada bogatą tradycję i powraca na muzyczną scenę Dolnego Śląska po kilkuletniej przerwie dzięki współpracy PSM I st. im. F. Chopina w Kłodzku a Dolnośląskim Towarzystwem im. F. Chopina we Wrocławiu. Głównym jego celem jest promowanie utalentowanych młodych wykonawców poprzez stworzenie możliwości konfrontacji pianistycznych i wymiana doświadczeń pomiędzy pedagogami.
 
Zapraszamy do udziału w XXV Kłodzkim Konkursie Pianistycznym. Wszelkie informacje będą umieszczane na stronach FB organizatorów --> https://fb.me/e/105iMYtRv
Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 15 maja 2023 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Wszelkie pytania prosimy kierować do p. Michała Michalskiego - Koordynatora XXV KKP na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
---
Partnerzy:
Polskie Wydawnictwo Muzyczne PWM
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Burmistrz Miasta Kłodzko Michał Piszko
Starosta Powiatu Kłodzkiego Maciej Awiżeń
 
Darczyńcy:
Rapmet sp. z o.o.